Aktualności

20-06-2013

Mistrzynie Polski z „Dziewiątki”

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Siedlcach zostały Mistrzyniami Polski w unihokeju. Na zawodach rozgrywanych w Elblągu w finałowym meczu pokonały swoje rówieśniczki z Trzebiatowa.

Od 14 do 16 czerwca w Elblągu odbywał się turniej finałowy unihokeja dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 16 zespołów – mistrzów poszczególnych województw. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 9 nie przegrały żadnego meczu i zdobyły tytuł MISTRZA POLSKI. W finale, po zaciętej walce, pokonały mistrza województwa zachodniopomorskiego – Szkołę Podstawową z Trzebiatowa 2:1. Na trzecim miejscu zakończył rozgrywki mistrz województwa małopolskiego SP Trzebinia.

Drużyna występowała w składzie: Górny rząd: Trenerzy - Lidia Ługowska i Dariusz Kąkol, od lewej: Sopińska Kinga, Chmielewska Aleksandra, Kuc Natalia, Czwal Weronika, Kowalczyk Wiktoria, Król Patrycja (kapitan), Dolny rząd: Głuszczak Wiktoria, Mazurczuk Julia, Lenartowicz Julia, Bojanczuk Paulina, Paściak Natalia (król strzelców).