Aktualności

21-03-2018

Nagrodzono najlepsze palmy

Nagrodzono najlepsze palmy

117 palm zgłoszono do tegorocznego Rodzinnego Konkursu Plastycznego Palma Wielkanocna 2018. Wykonało je 108 uczestników z 23 placówek przedszkolnych i szkolnych oraz 9. uczestników indywidualnie. 20 marca w Sali Podlasie MOK nagrodzono 28. najlepszych prac.

Wykonane palmy wielkanocne nawiązywały do tradycyjnych motywów ludowych i narodowych. Było też jednak sporo nowatorskich rozwiązań wykonawczych oraz użytych, nowych materiałów. Jury w składzie: Halina Budziszewska – artysta plastyk i przewodnicząca, Dorota Pikula – historyk sztuki oraz Zofia Kicińska – artysta plastyk, podejmowało swój werdykt często niejednogłośnie, jednak postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

W KATEGORII „PRZEDSZKOLA I KLASY 0”:

I MIEJSCE – Alicja Gala (6 lat), Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach; opiekun: Violetta Kołodziejak;

II MIEJSCE – Wiktoria Niedziółka (6 lat), Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach; opiekun: Alina Kąkol;

III MIEJSCE – Lena Kamińska (3 lata), Zespół Szkół Oświatowych – Gminne Przedszkole w Korczewie; opiekun: Teresa Miezianko;

WYRÓŻNIENIA:
Jagoda Duma (6 lat), Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach; opiekun: Violetta Kołodziejak;

Filip Czapski (4 lata), Zespół Szkół Oświatowych – Gminne Przedszkole w Korczewie; opiekun: Teresa Miezianko;

W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III”:
I MIEJSCE – Oliwia Strzalińska (9 lat), Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Siedlcach; opiekun: Renata Kozak;

II MIEJSCE – Hanna Mąsior (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach, opiekun: Beata Karwowska;

III MIEJSCE – Alicja Izdebska (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach; opiekun: Bożena Przesmycka;

WYRÓŻNIENIA: Antonina Nasiłowska (8 lat), zgłoszenie indywidualne; opiekun: Paula Nasiłowska;

Maja Kozioł (8 lat); Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach; opiekun: Jolanta Basiak;

Dominika Szostek (9 lat), Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach; opiekun: Anna Stępnik;


W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VI”:

I MIEJSCE – Eryk Konstantynowicz (11 lat), zgłoszenie indywidualne; opiekun: Edyta Wilk;

II MIEJSCE – Julia Wróbel (12 lat), Szkoła Podstawowa nr 5 im. W. Rawicza w Siedlcach; opiekun: Urszula Wróbel i Beata Matusik - Rolińska;

III MIEJSCE – Zuzanna Ługowska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach; opiekun: Piotr Kozak i Joanna Ługowska;

WYRÓŻNIENIA: Piotr Skóra (11 lat), Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach; opiekun: Anna Skóra;

W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII - GIMNAZJA”:

I MIEJSCE – Bartosz Lubański (13 lat), Szkoła Podstawowa nr 5 im. W. Rawicza w Siedlcach; opiekun: Wioletta Lubańska i Beata Matusik - Rolińska;

II MIEJSCE – Emilia Skóra (15 lat), Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach;

III MIEJSCE – Maja Ługowska (13 lat), Szkoła Podstawowa nr 5 im. W. Rawicza w Siedlcach; opiekun: Małgorzata Ługowska i Beata Matusik - Rolińska;


WYRÓŻNIENIA:
Laura Radomska (13 lat), Szkoła Podstawowa nr 5 im. W. Rawicza w Siedlcach; opiekun: Agata Radomska i Beata Matusik - Rolińska,

Gabriel Ławecki (15 lat), Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach; opiekun: Tadeusz Kośmider;

Urszula Troć (16 lat), Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach;

W KATEGORII „LICEUM I TECHNIKUM”:
I MIEJSCE – Marlena Kempa (28 lat), Środowiskowy Dom Samopomocy w Siedlcach; opiekun: Dorota Harasim;

II MIEJSCE – Karolina Korzeniewska (16 lat), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach; opiekun: Bożena Uziębło;

III MIEJSCE – Karolina Jankowska (16 lat), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach; opiekun: Bożena Uziębło;


WYRÓŻNIENIA: Olga Bielińska (16 lat), I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach.

 

opr. JiC na podst. źr.

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/

« Powrót

Galeria