Aktualności

19-04-2018

Mija czas zgłoszeń!

Mija czas zgłoszeń!

Trwają eliminacje uczestników do XXIII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2018. Termin nadsyłania prac w kategorii Plastyka już minął, za chwilę zakończą się przesłuchania konkursowe w kategorii: Twórczość literacka i Teatr. To ostatni dzwonek by wystąpić w festiwalu.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza dzieci oraz młodzież z Siedlec do udziału w kolejnej - 23. edycji Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2018. Udział w Festiwalu daje młodym, zdolnym siedlczanom możliwość prezentacji swojego dorobku artystycznego, popularyzacji swojej twórczości oraz wymiany doświadczeń i pomysłów w dziedzinie plastyki, piosenki, literatury, tańca i teatru.

Zakończono przyjmowanie prac w kategorii: Plastyka (zgłoszenia do 13 kwietnia), a niedługo minie termin przyjmowania zgłoszeń w kat.:  Twórczość Literacka (zgłoszenia do 22 kwietnia). Pozostałe przesłuchania odbędą się wg harmonogramu:
- Teatr – 26-27 kwietnia 2018 r. (zgłoszenia do 13 kwietnia 2018 r.),
- Piosenka – 8 maja 2018 r. (zgłoszenia do 22 kwietnia 2018 r.),
- Taniec – 14 maja 2018 r. (zgłoszenia do 22 kwietnia 2018 r.).

Koncert Laureatów odbędzie się 10 czerwca 2018 r. w Amfiteatrze MOK.

Przesłuchania w kategorii "Teatr" są jednocześnie eliminacjami do XXIII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Srebrna Maska".

Regulamin, elektroniczne karty zgłoszenia oraz wszelkie niezbędne informacje dot. Festiwalu znajdują się na stronie MOK: www.mok.siedlce.pl.

 

opr. własne

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

« Powrót