Aktualności

10-05-2018

Krav-maga dla pań

Krav-maga dla pań

Komenda Miejska Policji wspólnie z Siedleckim Centrum Krav Maga & Kapap ogłasza nabór na bezpłatny, specjalistyczny kurs sztuki samoobrony dla kobiet. Zajęcia prowadzi posiadacz IV dan, licencjonowany instruktor samoobrony i sztuk walki.

KMP Przy współpracy z Siedleckim Centrum Krav maga & kapap organizuje kolejną edycję kursu samoobrony dla kobiet. Tegoroczna edycja rozpocznie się 18 maja o godz. 18.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Siedlcach przy ul. gen. Orlicz - Dreszera 3.

Zajęcia poprowadzi Marcin Lazurek, posiadacz IV DAN, licencjonowany instruktor samoobrony oraz instruktor krav-maga i kapap.

W programie znajdą się zajęcia tj. nauka samoobrony przed napastnikiem, czy podstawy prewencji kryminalnej. Na kursie panie poznają techniki skutecznego radzenia sobie podczas realnego zagrożenia na ulicy, w dyskotece, środkach komunikacji miejskiej itp. Pomoże to nabrać pewności siebie, poprawi kondycję, wzmocni mięśnie. Kurs zakończony jest certyfikatem uczestnictwa.

Krav maga& kapap jest systemem walki powstałym z połączenia wybranych elementów stylów i sztuk walki takich, jak: boks, judo, jujitsu, walka z nożem, bronią długą i krótką. Największy nacisk kładzie się na walkę gołymi rękoma przeciwko napastnikowi posługującemu się dowolnym rodzajem broni oraz walkę z użyciem broni. Jest systemem, w którym uczy się technik pozwalających na obronę przed każdym przeciwnikiem oraz przygotowującym na zaistnienie praktycznie każdej sytuacji.

Podczas kursu obowiązuje strój sportowy oraz obuwie na zmianę !!!.

Zajęcia będą kontynuowane w każdy kolejny piątek, do 29 czerwca w godz. 18.30 – 20.00.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny z podinsp. Jerzym Długoszem pod nr tel. 25-643-24-60 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -15.30. Można też zapisać się w dniu 18 maja podczas zajęć inauguracyjnych, kiedy to otwarty będzie "punkt rekrutacji". Zapraszamy do udziału - liczba miejsc ograniczona.

 

opr. źr.

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/

« Powrót