Aktualności

15-05-2018

Piknik z Wilkami w sobotę

Piknik z Wilkami w sobotę

Piknik z okazji Jubileuszu 45-lecia siedleckiego Mostostalu rozpocznie się 19 maja, w sobotę o godz. 14:00 na Błoniach Siedleckich. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Wilki.

Uwaga: Wydarzenie organizowane jest dla pracowników i ich rodzin, którzy dysponować będą talonami do korzystania z urządzeń rozrywkowych dla dzieci, do przekąsek z grilla i napojów. Piknik jest otwarty dla Siedlczan z tym, że wymienione wcześniej przyjemności będą dla nich płatne.

Koncerty muzyczne zaproszonych gwiazd (m.in. Wilków) będą otwarte dla wszystkich: pracowników i siedlczan.

Na najmłodszych czekać będzie miasteczko rozrywki – dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, tor przeszkód i inne. Piknik będzie okazją do spotkania z najsłynniejszym trollem świata Hugo z programu interaktywnego telewizji Polsat. Klub Czerwonego Noska zaplanował na ten dzień wiele konkursów, niespodzianek i koncert w wykonaniu Pani Klaun. Na finał tej części, z koncertem „The Best Of” wystąpi Mała Orkiestra Dni Naszych. Koncerty zespołu to nieustająca interakcja z dziećmi, które non stop biorą żywy udział w śpiewaniu, konkursach i dialogach z artystami. Jest to edukacja przez uśmiech, humor i zabawę, pozbawiona nudy i sztampy. Pomysłodawcą i twórcą scenariuszy spektakli oraz wszystkich piosenek jest Jerzy Kobyliński, którego wieloletnie doświadczenie w pracy estradowej z dziećmi gwarantuje profesjonalny poziom wykonawczy i edukacyjny.

Drugą część Pikniku rozpocznie koncert zespołu Big Bit, który wykona największe przeboje grupy The Beatles oraz polskich zespołów takich jak: Skaldowie, Czerwone Gitary czy Niebiesko Czarni. Na finał wystąpi Gwiazda Wieczoru – zespół Wilki. Znany wszystkim polski zespół rockowy, założony przez Roberta Gawlińskiego, kompozytora i autora tekstów. Wilki cieszą się nieprzerwanie ogromną popularnością od 25 lat i do dzisiaj gromadzą tłumy fanów zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Każdy koncert Wilków to magia, niesamowity klimat, atmosfera i ogromna dawka pozytywnej energii, która płynie ze sceny od zespołu i powraca do muzyków od publiczności. Na koncie mają trzy platynowe płyty oraz dziesiątki wielkich przebojów. Z pewnością nie zabraknie więc takich hitów jak: „Urke”, „Baśka”, „Bohema”, „Eli lama sabachtani”, „Nie stało się nic” czy „Sun Of The Blue Sky".

Piknik poprowadzi Andrzej Niemirski – aktor znany z seriali „13 Posterunek”, „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość” i „Na Wspólnej” oraz filmów fabularnych tj. „Żurek” czy „Śmierć rotmistrza Pileckiego”.

 

opr. JiC na podst. źr.

Znajdź nas na Facebooku:  www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/

Zespół Wilki.

« Powrót