Aktualności

02-07-2018

Google Internetowe Rewolucje zaprasza

Google Internetowe Rewolucje zaprasza

... przedsiębiorców z Siedlec i regionu na bezpłatne szkolenie 10 lipca, w trakcie którego można dowiedzieć się, jak wykorzystać narzędzia internetowe i usprawnić funkcjonowanie swojej firmy w internecie?


Do udziału zapraszane są wszystkie firmy z sektora MŚP - niezależnie od poziomu zaawansowania w wykorzystaniu narzędzi internetowych czy branży, w jakiej działają, a także osoby chcące założyć biznes.

Agenda szkolenia:

14:30 - 15:00 Uroczyste otwarcie z udziałem gościa specjalnego,

15:00 - 16:00 Szkolenie otwarte "Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli narzędzia, które przydadzą się Twojej firmie",

16:00 - 19:00 Indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców dla kogo?

Istniała będzie możliwość skorzystania ze wsparcia doradców Internetowych Rewolucji, a na podstawie analizy celów i potrzeb firmy wspólne ustalenie indywidualnego planu działania firmy w internecie.

Szkolenie z udziałem gościa specjalnego odbędzie się 10 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach o godz. 14.30. Aby wziąć udział, trzeba dokonać zapisu na szkolenie: bit.ly/GoogleSiedlce.

Dołączcie do Google Internetowych Rewolucji i zdobądźcie wiedzę z kompetencji cyfrowych! Internet to też pole dla rozwoju biznesu.

Czym są Internetowe Rewolucje?

Zapraszamy do udziału w projekcie, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie wsparcia jednego z doradców Google Internetowych Rewolucji. Analiza potrzeb i celów firmy pozwoli ustalić indywidualny plan na usprawnienie biznesu w internecie. Ze wsparcia można także skorzystać, jeśli dopiero myśli się o założeniu firmy. Projekt realizowany jest we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców.

- Doceniam Google Internetowe Rewolucje za indywidualny i osobisty kontakt. Umożliwia skupienie się dokładnie na tych tematach, które mnie interesują - była to najbardziej produktywna godzina w tym roku - mówi jeden z  uczestników projektu Google Internetowe Rewolucje. Projekt pozwala na rozwinięcie swoje umiejętności cyfrowe!

Projekt Google Internetowe Rewolucje to:
● 100 000 Polaków przeszkolonych z kompetencji cyfrowych;
● od 2015 roku 30 doradców odwiedziło co trzecie polskie miasto;
● 90% uczestników projektu Google Internetowe Rewolucje dzięki zdobytej wiedzy zaczęło bardziej efektywnie używać narzędzi internetowych;
● co 10 firma dzięki udziałowi osiągnęła wzrost, który pozwolił zatrudnić nowych pracowników
● 55% przeszkolonych po zakończeniu projektu jest bardziej pewnych swojej zawodowej przyszłości.

Projekt Google Internetowe Rewolucje to 30 doradców, którzy od 2015 roku odwiedzili co trzecie polskie miasto, szkoląc 100 000 Polaków, w tym właścicieli oraz pracowników małych i średnich przedsiębiorstw.

90% uczestników projektu Google Internetowe Rewolucje dzięki zdobytej wiedzy zaczęło bardziej efektywnie używać narzędzi internetowych, a 33% potwierdza, że udział w projekcie był kluczowy dla zdobycia umiejętności cyfrowych. Co 10 firma dzięki udziałowi osiągnęła wzrost, który pozwolił zatrudnić nowych pracowników, a 55% po zakończeniu projektu jest bardziej pewnych swojej zawodowej przyszłości.

Dołącz do wydarzenia!

 

źr.

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

« Powrót