Aktualności

05-04-2019

XIII Wiosna na Polu i w Ogrodzie

XIII Wiosna na Polu i w Ogrodzie

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce, we współpracy z Miastem Siedlce, serdecznie zapraszają Państwa na imprezę wystawienniczo-handlową, która odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia 2019 r. w Siedlcach na terenie kompleksu MODR Oddział Siedlce przy ul. Kazimierzowskiej 21.

W trakcie imprezy prezentowane będą oferty firm świadczących usługi i produkty dla rolnictwa, w szczególności zaprezentuje się branża ogrodnicza. Na kiermaszu można będzie zakupić byliny, zioła, krzewy ozdobne, drzewka owocowe i sprzęt ogrodniczy. Na klientów będą czekały również produkty pszczele i wyroby ekologiczne: wypieki, swojskie wędliny, przetwory i sery, w tym produkty tradycyjne i regionalne.
Swoją działalność przedstawi Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie, a doradcy MODR Oddział Siedlce służyć będą fachową pomocą merytoryczną. Będzie można się zapoznać z ofertami gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych. Podczas imprezy promowane będą walory turystyczno-krajoznawcze Mazowsza i Podlasia oraz miasto Siedlce.
Jak zwykle wystawę uświetnią występy lokalnych zespołów artystycznych, a dla publiczności przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami. Co roku imprezę „Wiosna na Polu i w Ogrodzie” odwiedza kilka tysięcy osób.

« Powrót