Aktualności

23-05-2019

III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych

III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku – SOKIAL przy wsparciu Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Siedlce, w ramach zleconego zadania publicznego przez Prezydenta Miasta Siedlce organizuje III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 06 czerwca 2019 roku w godzinach 12:00 – 17:00, na placu Sikorskiego w Siedlcach.

Będzie to piknik, podczas którego organizacje pozarządowe będą prezentować się mieszkańcom miasta. Każdego dnia setki wolontariuszy w dziesiątkach organizacji pozarządowych poświęcają swój czas i zaangażowanie dla tysięcy siedlczan. Pokazanie ich pracy oraz osiągnięć mieszkańcom naszego miasta jest ważnym elementem budowania społeczeństwa obywatelskiego oraz promocji sektora pozarządowego. To doskonała okazja do zaprezentowania osiągnięć poszczególnych organizacji, jak również zapoznania mieszkańców naszego miasta z możliwościami, jakie stwarzają NGO.

Celem imprezy jest promocja i prezentacja dorobku organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Siedlce, integracja organizacji i stowarzyszeń, pobudzenie aktywności społecznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz innych mieszkańców Miasta Siedlce.
Zapraszamy do wzięcia udziału w prezentacji działalności i dorobku Państwa organizacji.
Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety, którą należy przesłać na adres: biuro@krzesk.pl lub dostarczyć do biura SOKIAL: ul. Chopina 10, I piętro.
 

Załączniki:

« Powrót