Aktualności

30-08-2019

Wyróżniająca się Wspólnota Mieszkaniowa

Wyróżniająca się Wspólnota Mieszkaniowa

Prezydent Miasta Siedlce na wczorajszej Sesji Rady Miasta, po uprzednim przedstawieniu wyników konkursu przez Przewodniczącego Komisji Konkursowej – Pana Jerzego Myszkowskiego, wręczył nagrody i dyplomy laureatom konkursu pn. „Wyróżniająca się Wspólnota Mieszkaniowa pod względem estetyki administrowanej nieruchomości”.

Deklaracje uczestnictwa w konkursie złożyli Zarządcy 28 Wspólnot Mieszkaniowych, jednak warunki uczestnictwa w konkursie spełniło tylko 8 Wspólnot (nr 21-28). Spośród zakwalifikowanych Wspólnot nr 22 i 27 były nagradzane w ciągu ostatnich 3 lat.

W dniu 26 czerwca 2019 roku po wcześniejszym wykonaniu wizji w terenie, Komisja Konkursowa dokonała wyboru najbardziej wyróżniających się Wspólnot Mieszkaniowych na podstawie oceny punktowej według dwóch kryteriów: estetyki budynku oraz estetyki otoczenia. Każde z dwóch kryteriów oceny obejmowało przedział punktowy od 0 do 10 punktów.

Komisja Konkursowa w konkursie pn. „Wyróżniająca się Wspólnota Mieszkaniowa pod względem estetyki administrowanej nieruchomości” zawnioskowała o przyznanie dwóch równorzędnych nagród za zajęcie pierwszego miejsca:
• 2.000 zł – dla Wspólnoty Mieszkaniowej Dreszera 20 (76 punktów) oraz
• 2.000 zł – dla Wspólnoty Mieszkaniowej Pułaskiego 26 i 28 (76 punktów)
oraz dwóch równorzędnych nagród za zajęcie drugiego miejsca:
• 1.000 zł – dla Wspólnoty Mieszkaniowej Poznańska 105 (72 punkty)
• 1.000 zł – dla Wspólnoty Mieszkaniowej 11 Listopada 16 (72 punkty).

Przedstawiciele Wspólnot odebrali gratulacje i nagrody podczas XII Sesji Rady Miasta Siedlce.

W 2018 r. Wspólnoty Mieszkaniowe w ramach przyznanych nagród zakupiły: kwiaty; korę; środki ochrony roślin; siatkę ogrodzeniową; stojaki na rowery i krzesła. Jedna z nagrodzonych Wspólnot przyznane środki przeznaczyła na dofinansowanie do prowadzonej inwestycji - tj. modernizacji węzła cieplnego.
 

« Powrót

Galeria