• „Nauka jest jak niezmierne morze…
    Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”.
    Stefan Żeromski

  • W minioną środę w Szkole Podstawowej nr 7 w Siedlcach odbyło się oficjalne otwarcie nowego obiektu sportowego - czterotorowej bieżni lekkoatletycznej i skoczni do skoku w dal. W uroczystości wziął udział Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik.

  • Utworzenie nowej pracowni informatycznej w Szkole Podstawowej Nr 2 w Siedlcach czy też modernizacja pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej w Radomyśli - to tylko niektóre inwestycje z Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych. Na projekty z 4 gmin powiatu siedleckiego Samorząd województwa przeznaczył z budżetu Mazowsza ponad 150 tys. zł.

  • 20 października o godz. 17:00 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbędzie się koncert pieśni i ballad Bułata Okudżawy. Wystąpi zespół Piramida.

  • Uczestnicy tegorocznej XIX edycji Koncertu Integracyjnego „Ten Sam Świat”, organizowanego przez Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach zostali przeniesieni w czasy dziecięcych lat. Koncert odbył się w czwartek 10 października 2019r. o godz. 10:00 w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce pod hasłem „Bajek czar”.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

XIX Dzień Papieski
11-10-2019

XIX Dzień Papieski

Program obchodów Dnia Papieskiego w Siedlcach

Więcej
O obliczach współczesnych uzależnień z uczniami
10-10-2019

O obliczach współczesnych uzależnień z uczniami

8 października ruszyła siódma edycja kampanii "Widzę - rozmawiam - reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież". W ciągu roku szkolnego 2019/2020 na terenie Siedlec będą miały miejsce różne aktywności skierowane przede wszystkim do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Więcej
Budowa chodnika na ul. Poniatowskiego
09-10-2019

Budowa chodnika na ul. Poniatowskiego

Rozpoczęła się budowa ciągu pieszo-rowerowego na ul. Poniatowskiego na odcinku od ul. Prusa do ul. Bema po stronie zachodniej.

Więcej
Naprawa chodnika na placu Sikorskiego
08-10-2019

Naprawa chodnika na placu Sikorskiego

8 października ruszyły prace remontowe części chodnika na placu Sikorskiego.

Więcej
Wniosek o lokalizację inwestycji mieszkaniowej
03-10-2019

Wniosek o lokalizację inwestycji mieszkaniowej

Prezydent Miasta Siedlce informuje o zamieszczeniu wniosku o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi, drogą wewnętrzną i infrastrukturą techniczną przy ul. Aleksandrowskiej na działkach nr geod. 77 i 4/2 obr. 38 w Biuletynie Informacji Publicznej – BIP Miasta Siedlce www.bip.siedlce.pl

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [1284] [1285] [1286]   następna strona »