• Oddział Ortopedyczno-Urazowy Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jana Pawła II przy ul. Poniatowskiego, przeszedł gruntowną modernizację. Udało się też dostosować pomieszczenia dla potrzeb Pododdziału Neurochirurgii. Samorząd Mazowsza przeznaczył na projekt ponad 7,3 mln zł.

  • Kapituła konkursu "Sukces Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny" wybrała laureatów 18. edycji projektu. Wśród nich są Paweł Żuk, prezes zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego w Siedlcach i Artur Prusaczyk, wiceprezes zarządu.

  • Szymon Świerzewski, uczeń klasy akordeonu Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach, okazał się najlepszy podczas Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu. To nie pierwszy Jego triumf - młody muzyk kroczy od sukcesu do sukcesu.

  • Od 3 września uczniowie klas VII-VIII Szkoły Podstawowej Nr 10 w Siedlcach uczestniczyli w projekcie pt. Matematyka zatrzymana w kadrze. Teraz wszyscy mogą zobaczyć, czym są symetrie, ciąg Fibonacciego i fraktale na fotografiach.

  • 6 stycznia 2019 roku (niedziela) ulicami Siedlec przejdzie Orszak Trzech Króli. Ta religijna impreza odbywa się od 11. lat w wielu miastach Polski; w Siedlcach zobaczymy ją po raz szósty.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

"Nowa" ortopedia w szpitalu
14-12-2018

"Nowa" ortopedia w szpitalu

Oddział Ortopedyczno-Urazowy Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jana Pawła II przy ul. Poniatowskiego, przeszedł gruntowną modernizację. Udało się też dostosować pomieszczenia dla potrzeb Pododdziału Neurochirurgii. Samorząd Mazowsza przeznaczył na projekt ponad 7,3 mln zł.

Więcej
Nasi lekarze nagrodzeni
14-12-2018

Nasi lekarze nagrodzeni

Kapituła konkursu "Sukces Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny" wybrała laureatów 18. edycji projektu. Wśród nich są Paweł Żuk, prezes zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego w Siedlcach i Artur Prusaczyk, wiceprezes zarządu.

Więcej
Sukces za sukcesem
12-12-2018

Sukces za sukcesem

Szymon Świerzewski, uczeń klasy akordeonu Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach, okazał się najlepszy podczas Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu. To nie pierwszy Jego triumf - młody muzyk kroczy od sukcesu do sukcesu.

Więcej
Matematyka na fotografii
12-12-2018

Matematyka na fotografii

Od 3 września uczniowie klas VII-VIII Szkoły Podstawowej Nr 10 w Siedlcach uczestniczyli w projekcie pt. Matematyka zatrzymana w kadrze. Teraz wszyscy mogą zobaczyć, czym są symetrie, ciąg Fibonacciego i fraktale na fotografiach.

Więcej
Orszak Trzech Króli 2019
10-12-2018

Orszak Trzech Króli 2019

6 stycznia 2019 roku (niedziela) ulicami Siedlec przejdzie Orszak Trzech Króli. Ta religijna impreza odbywa się od 11. lat w wielu miastach Polski; w Siedlcach zobaczymy ją po raz szósty.

Więcej
Aby było bezpieczniej
07-12-2018

Aby było bezpieczniej

Wojewoda Mazowiecki ogłosił dwa konkursy naboru wniosków na dofinansowanie działań z zakresu ratownictwa wodnego i ograniczania przestępczości. Oba są adresowane do m.in. organizacji pozarządowych.

Więcej
Maluchy z "Maluszka" wygrały
06-12-2018

Maluchy z "Maluszka" wygrały

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Akademia maluszka" wygrały 28. siedlecką spartakiadę przedszkoli. 

Więcej
Komunikat o pracy Urzędu
05-12-2018

Komunikat o pracy Urzędu

Urząd Miasta informuje zainteresowanych Mieszkańców, że 24, 27 i 31 grudnia ulegną zmianie godziny przyjmowania interesantów.

Więcej
Nabór do programów stypendialnych
05-12-2018

Nabór do programów stypendialnych

Caritas Diecezji Siedleckiej prowadzi dodatkowy nabór do 2. programów stypendialnych: „Skrzydła” oraz „Dwa Talenty”. Oba kierowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. Wnioski można składać do 15 grudnia.

Więcej
Czujka chroni przed czadem
11-12-2018

Czujka chroni przed czadem

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna Państwowej Straży Pożarnej nt. zagrożeń pożarami i zatruć, których przyczyną jest czad (tlenek węgla). Szczególnie w okresie grzewczym wzrasta ryzyko pożarów i zatruć czadem.

Więcej

1 [2] [3] ... ... [282] [283] [284]   następna strona »