• Większość intensywnych robót przy budowie tunelu pod torami PKP w ciągu ulicy Kilińskiego, ze względu na aurę przeniosła się z otwartego terenu wokół inwestycji do wewnątrz tunelu.

  • W związku z utrzymywaniem się ciepłej aury po intensywnych opadach śniegu, Urząd Miasta apeluje do właścicieli i zarządców nieruchomości o regularne odśnieżanie dachów oraz usuwanie zwisających sopli.

  • Prezydent Miasta Siedlce apeluje do Mieszkańców naszego Miasta o zwracanie szczególnej uwagi na osoby, które mogą wymagać pomocy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w okresie zimowym, gdy występują niskie temperatury. Wystarczy jeden telefon, aby powiadomić odpowiednie służby o kimś kto wymaga pomocy.

  • Tylko do 24 stycznia Miejska Biblioteka Publiczna przyjmuje zgłoszenia do udziału w bezpłatnym szkoleniu w posługiwaniu się dwoma zbiorami bibliotek cyfrowych, służących wypożyczaniu książek i czasopism w wersji elektronicznej.

  • Dwanaście turniejów rozgrywanych co miesiąc, potrzebnych było do wyłonienia najlepszych szachistów w kilku kategoriach wiekowych cyklu Grand Prix Siedlec`2017 w szachach.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Dzieje się w tunelu pod torami
23-01-2018

Dzieje się w tunelu pod torami

Większość intensywnych robót przy budowie tunelu pod torami PKP w ciągu ulicy Kilińskiego, ze względu na aurę przeniosła się z otwartego terenu wokół inwestycji do wewnątrz tunelu.

Więcej
Odśnieżajmy dachy po opadach śniegu
23-01-2018

Odśnieżajmy dachy po opadach śniegu

W związku z utrzymywaniem się ciepłej aury po intensywnych opadach śniegu, Urząd Miasta apeluje do właścicieli i zarządców nieruchomości o regularne odśnieżanie dachów oraz usuwanie zwisających sopli.

Więcej
Nie bądźmy obojętni!
23-01-2018

Nie bądźmy obojętni!

Prezydent Miasta Siedlce apeluje do Mieszkańców naszego Miasta o zwracanie szczególnej uwagi na osoby, które mogą wymagać pomocy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w okresie zimowym, gdy występują niskie temperatury. Wystarczy jeden telefon, aby powiadomić odpowiednie służby o kimś kto wymaga pomocy.

Więcej
Bezpłatne szkolenie w MBP
23-01-2018

Bezpłatne szkolenie w MBP

Tylko do 24 stycznia Miejska Biblioteka Publiczna przyjmuje zgłoszenia do udziału w bezpłatnym szkoleniu w posługiwaniu się dwoma zbiorami bibliotek cyfrowych, służących wypożyczaniu książek i czasopism w wersji elektronicznej.

Więcej
Grand Prix Siedlec 2017
22-01-2018

Grand Prix Siedlec 2017

Dwanaście turniejów rozgrywanych co miesiąc, potrzebnych było do wyłonienia najlepszych szachistów w kilku kategoriach wiekowych cyklu Grand Prix Siedlec`2017 w szachach.

Więcej
Chrześcijanie jednością w Siedlcach
22-01-2018

Chrześcijanie jednością w Siedlcach

Siedlce 21 stycznia stały się centrum dialogu ekumenicznego. W Cerkwi Prawosławnej Św. Trójcy przy ul. Brzeskiej, odbyło się bowiem Centralne Nabożeństwo Ekumeniczne w ramach ogólnopolskiego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tzw. wieczernia wypełniła cerkiew wiernymi kilku lokalnych, kościołów chrześcijańskich.

Więcej
Więcej aut i wpływów z podatków
19-01-2018

Więcej aut i wpływów z podatków

Jedna z informacji podana na konferencji prasowej w UM zadziwia: w 2017 roku przybyło w Mieście aż 4 tys. samochodów osobowych! Po odjęciu nie mających praw jazdy dzieci i młodzieży, daje to więcej niż 1 samochód na 1 Mieszkańca Siedlec po 18 roku życia! Eko-budżet i budżet "obywatelski" dające wpływ Mieszkańcom na decydowanie o Mieście, będą w 2018 roku kontynuowane.

Więcej
Informacja o doręczaniu decyzji podatkowych
18-01-2018

Informacja o doręczaniu decyzji podatkowych

Od środy, 17 stycznia mieszkańcom Miasta doręczane są decyzje podatkowe dot. podatków: od nieruchomości, rolnego i leśnego. Doręczeń dokonują pracownicy Urzędu Miasta.

Więcej
Wspieramy lokalne organizacje pozarządowe!
16-01-2018

Wspieramy lokalne organizacje pozarządowe!

Zaczynamy rozliczać się z podatku PIT za 2017 rok. Zachęcamy więc do wsparcia siedleckich organizacji pożytku publicznego! Nie trzeba być zameldowanym w Siedlcach, aby wesprzeć je 1% swojego podatku! Średnio już co 2 Polak pomaga organizacjom pozarządowym!

Więcej
Ferie 2018: co, gdzie, kiedy?
12-01-2018

Ferie 2018: co, gdzie, kiedy?

Przedstawiamy ofertę - przygotowanych przez miejskie ośrodki kultury, sportu oraz szkoły - imprez, konkursów, warsztatów i zabaw dla pozostających w Mieście dzieci i młodzieży. Ferie potrwają od 15 do 28 stycznia.

Więcej

1 [2] [3] ... ... [233] [234] [235]   następna strona »