• Sąd Okręgowy w Siedlcach 19 października oddalił wniosek Andrzeja Sitnika o wydanie orzeczenia w trybie wyborczym przeciwko Wojciechowi Kudelskiemu. Chodziło o materiał wyemitowany w Wiadomościach Regionalnych TV Wschód 17 października, w którym odniesiono się do debaty kandydatów na prezydenta miasta.

  • Zgodnie z zapowiedziami magistrat dokonał aktualizacji map inwestycji w mieście Siedlce: inwestycji samorządu i spółek miejskich. Inwestycje samorządu dotyczą lat 2002-2018, a spółek miejskich okresu 2007-2018.

  • Dla wygody głosujących w zbliżających się wyborach samorządowych została stworzona interaktywna mapa wyborcza miasta Siedlce. Zawiera lokalizacje siedzib komisji obwodowych, zasięgi okręgów wyborczych i obwodów głosowania oraz wskazuje lokale dostępne dla niepełnosprawnych.

  • Dziewięć tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej montowanych było w Siedlcach od kilku dni. Dzisiaj zostały zsynchronizowane i od dzisiaj też już działają. Pokazują rzeczywisty czas przyjazdu autobusu na przystanek.

  • Najważniejsi eksperci, Ministrowie Rządu RP, wysoki poziom debat oraz zagadnienia dotyczące rozwoju strategicznych sektorów gospodarczych - tym wyróżnia się tegoroczna IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego, który zaczął się w Siedlcach i potrwa do 19 października.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Andrzej Sitnik niesłusznie oskarżył Wojciecha Kudelskiego
19-10-2018

Andrzej Sitnik niesłusznie oskarżył Wojciecha Kudelskiego

Sąd Okręgowy w Siedlcach 19 października oddalił wniosek Andrzeja Sitnika o wydanie orzeczenia w trybie wyborczym przeciwko Wojciechowi Kudelskiemu. Chodziło o materiał wyemitowany w Wiadomościach Regionalnych TV Wschód 17 października, w którym odniesiono się do debaty kandydatów na prezydenta miasta.

Więcej
W co inwestował samorząd i spółki?
19-10-2018

W co inwestował samorząd i spółki?

Zgodnie z zapowiedziami magistrat dokonał aktualizacji map inwestycji w mieście Siedlce: inwestycji samorządu i spółek miejskich. Inwestycje samorządu dotyczą lat 2002-2018, a spółek miejskich okresu 2007-2018.

Więcej
Zobacz, gdzie głosujesz
19-10-2018

Zobacz, gdzie głosujesz

Dla wygody głosujących w zbliżających się wyborach samorządowych została stworzona interaktywna mapa wyborcza miasta Siedlce. Zawiera lokalizacje siedzib komisji obwodowych, zasięgi okręgów wyborczych i obwodów głosowania oraz wskazuje lokale dostępne dla niepełnosprawnych.

Więcej
Elektroniczne tablice na przystankach
18-10-2018

Elektroniczne tablice na przystankach

Dziewięć tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej montowanych było w Siedlcach od kilku dni. Dzisiaj zostały zsynchronizowane i od dzisiaj też już działają. Pokazują rzeczywisty czas przyjazdu autobusu na przystanek.

Więcej
Szczyt Gospodarczy w Siedlcach trwa
18-10-2018

Szczyt Gospodarczy w Siedlcach trwa

Najważniejsi eksperci, Ministrowie Rządu RP, wysoki poziom debat oraz zagadnienia dotyczące rozwoju strategicznych sektorów gospodarczych - tym wyróżnia się tegoroczna IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego, który zaczął się w Siedlcach i potrwa do 19 października.

Więcej
PGE rozwija laboratorium w Siedlcach
17-10-2018

PGE rozwija laboratorium w Siedlcach

PGE Energia Odnawialna pokazała 17 października podczas Dnia otwartego z energią słoneczną na terenie Laboratorium PV przy ul. Zamiejskiej w Siedlcach, nie tylko swoje zamierzenia dot. nowej technologii, ale i jej możliwości. 

Więcej
58 nagród dla nauczycieli
16-10-2018

58 nagród dla nauczycieli

Jako, że "dzień nauczyciela" wypadł w niedzielę, to miejskie środowisko oświatowe swoje święto obchodziło 15 października. Aż 58. nauczycieli otrzymało nagrody finansowe, a kończący urzędowanie prezydent Wojciech Kudelski podziękowania od oświatowej społeczności.

Więcej
Aleksandrie`2018: nagrodzeni
14-10-2018

Aleksandrie`2018: nagrodzeni

Biskup Kazimierz Gurda, lekarze: Marek Gajewski i Grażyna Walęcik, szefowie: ZUO, MODR i Stadlera - Mariusz Gruda, Sławomir Piotrowski i Tomasz Prejs, popularyzator nauki Ryszard Kowalski, samorządowiec Henryk Niedziółka, animatorka kultury Ewa Talacha-Koperkiewicz i kustoszka pamięci o Sybirakach Halina Witkowska, to tegoroczna 10-tka Laureatów Aleksandrii.

Więcej
20. siedlecka parada nauki
11-10-2018

20. siedlecka parada nauki

51 sesji spotkań, 97 tematów wykładów, seminariów, ćwiczeń i wystaw: 18 października rusza 20., jubileuszowy Festiwal Nauki i Sztuki. W tym roku pod hasłem: „Nauka scala rodziny. Nauka łączy pokolenia. Nauka czyni człowieka wolnym!”

Więcej
Konkurs ofert na 2019 r.
10-10-2018

Konkurs ofert na 2019 r.

Zarządzeniem z 8 października Prezydent Siedlec ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań Miasta i związane z nim dotacje z zakresu zdrowia, sportu, kultury, turystyki, wypoczynku dzieci, pomocy społecznej i na rzecz niepełnosprawnych, w roku 2019. Oferty można składać do 31 października.

Więcej

1 [2] [3] ... ... [274] [275] [276]   następna strona »