• 7 tytułów mistrzów świata wytańczyli przedstawiciele Formacji Turniejowej Caro Dance na odbywających się od 3 do 10 grudnia w Rawie Mazowieckiej, Mistrzostwach Świata IDO Jazz dance, Modern, Ballet/Point - Ossa 2017.

  • 15 grudnia o godz. 17:00 w sali bankietowej restauracji Orchidea odbędzie się Jubileuszowa XV Gala charytatywna "Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo” - Christmas Party 2017.

  • Siedleccy miłośnicy motoryzacji zapraszają 16 grudnia wszystkich Mieszkańców na "Moto Wigilię". Dla chętnych, na Placu Sikorskiego nie zabraknie świątecznego poczęstunku i atrakcji.

  • * Piłka nożna: Banasik powrócił. Analiza statystyczna Nice 1. ligi * Koszykówka: SKK powinien był wygrać. Seria porażek MKK trwa * Piłka siatkowa: KPS wygrał z Olimpią

  • „Widzę, rozmawiam, reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież” – pod takim hasłem odbyła się 7 grudnia konferencja naukowa, zorganizowana przez Komendę Miejską Policji, IPA Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Siedlce, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Szkołę Podstawową nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

16 Dni Przeciwko Przemocy
07-12-2017

16 Dni Przeciwko Przemocy

Biała wstążka to symbol kampanii „16 Dni Przeciwko Przemocy ze Względu na Płeć”. To dobry czas na zwrócenie uwagi na kwestie wszelkich form przemocy, stosowanych wobec kobiet. 7 i 8 grudnia podczas specjalnych dyżurów można w Siedlcach uzyskać pomoc specjalistów.

Więcej
Smocze łodzie powracają
07-12-2017

Smocze łodzie powracają

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce 5 stycznia świętować będzie 4. urodziny Parku Wodnego Siedlce. Z tej okazji po raz drugi zorganizowane zostaną Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem Siedlce na fali”.

Więcej
Urodziny Marszałka w „Ekonomiku”
07-12-2017

Urodziny Marszałka w „Ekonomiku”

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach odbyła się podniosła uroczystość, która podsumowała obchody roku 2017 jako Roku Józefa Piłsudskiego i jednocześnie zainaugurowała realizację projektu edukacyjnego pod nazwą „100 lat niepodległej Polski”.

Więcej
Gwiazda wzeszła nad Polską
06-12-2017

Gwiazda wzeszła nad Polską

Barbara Wachowicz, pisarka, regionalistka, laureatka tytułu „Mistrz Mowy Polskiej” oraz nagrody TOTUS Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przyznawanej w imieniu Ojca Świętego Jana Pawła II – zwanej „Noblem Polskim”, spotka się z czytelnikami 10 grudnia w dworku w Dąbrowie.

Więcej
Siedleckie Drzewko Życzeń
05-12-2017

Siedleckie Drzewko Życzeń

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. To dla nas wszystkich magiczny
czas, w którym życzymy sobie tego, co najlepsze. 5 grudnia już po raz kolejny z inicjatywy Agencji Rozwoju Miasta Siedlce na Placu Sikorskiego zagości Siedleckie Drzewko Życzeń. Na drzewku zostaną zawieszone  specjalne bombki z życzeniami od młodych siedlczan. Chcemy, by te życzenia były dobrą wróżbą na nowy 2018 rok.

Więcej
XX Targi Rękodzieła Artystycznego
05-12-2017

XX Targi Rękodzieła Artystycznego

Tegorocznym Targom Rękodzieła Artystycznego, jak zawsze zresztą, towarzyszyła atmosfera świąteczna. O nadchodzących świętach przypominał nie tylko Mikołaj, który rozdawał cukierki, ale również wystrój stoisk handlowych.

Więcej
Uczczono Pamięć Marszałka
04-12-2017

Uczczono Pamięć Marszałka

Na ścianie banku sąsiadującego z Galerią Siedlecką, w asyście wojska i pocztów sztandarowych, odsłonięto 3 grudnia tablicę poświęconą pamięci Marszałka Józefa Piłsudskiego, współtwórcy niepodległego państwa polskiego. Inicjatorem przedsięwzięcia była Wschodnia Izba Gospodarcza.

Więcej
Nagrody Benedyktowicza przyznane
01-12-2017

Nagrody Benedyktowicza przyznane

Zbigniew Biaduń - społecznik z Łukowa, Szczepan Kalinowski - regionalista z Międzyrzeca Podlaskiego, Maciej Turkowski - muzyk i wychowawca młodzieży z Siedlec oraz Iwona i Dariusz Sutkowscy - mecenasi kultury z Sinołęki to tegoroczni laureaci Nagrody im. Ludomira Benedyktowicza.

Więcej
Tablica i wystawa Marszałkowi
01-12-2017

Tablica i wystawa Marszałkowi

Na jednym z budynków byłego NBP przy Galerii Siedlce (ul. Piłsudskiego 70), 3 grudnia zostanie odsłonięta tablica-płaskorzeźba w 150 rocznicę urodzin Marszałka. Dodatkowo z tej okazji zaplanowano konferencję naukową i cały szereg atrakcji, których program publikujemy.

Więcej
Stypendia Prezes Rady Ministrów
01-12-2017

Stypendia Prezes Rady Ministrów

Czterdziestu jeden uczniów, w tym dwunastu uczących się w siedleckich szkołach ponadgimnazjalnych, otrzymało 30 listopada stypendia ufundowane przez Prezes Rady Ministrów Beatę Szydło.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [227] [228] [229]   następna strona »