• 28 i 29 czerwca, kto nie dotarł jeszcze do Kaplicy Sykstyńskiej, lub nie nacieszył oka podziwiając ją z poziomu podłogi, będzie mógł w z bliska przyjrzeć się nawet najmniejszemu szczegółowi XV- i XVI-wiecznych fresków, przychodząc do Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

  • Sanepid uznał wodę w Zalewie "Muchawka" za bezpieczną do kąpieli. Terenu nad Zalewem, od kilku dni strzeże kamera monitoringu miejskiego. Od 21 czerwca można dostać mandat za spożywanie alkoholu nad zalewem poza wydzieloną tam specjalną strefą.

  • Siedleccy gimnazjaliści uzyskali bardzo dobre wyniki w tegorocznym egzaminie gimnazjalnym. Przewyższają one oceny uczniów innych, pozawarszawskich miast Mazowsza na prawach powiatu.

  • Szanowni Państwo, Dyrektorzy Przedszkoli, Szkół i Placówek Oświatowych, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie,

    dobiegł końca kolejny rok szkolny. Rok wytężonej, efektywnej pracy i wielu cennych inicjatyw na rzecz edukacji w naszym mieście.

  • ZSP nr 3 w Siedlcach zdobyła certyfikat Szkoły Promującej Honorowe Oddawanie Krwi.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Wakacje`2018 w Siedlcach
15-06-2018

Wakacje`2018 w Siedlcach

Za tydzień, 23 czerwca - pierwszy dzień wakacji`2018. Przedstawiamy ofertę wakacyjną ośrodków kultury, szkół i podmiotów, proponujących rozrywkę, rekreację i zajęcia dzieciom, młodzieży i dorosłym pozostającym w Mieście. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na półkoloniach na sportowo w ARMS.

Więcej
Poznaj historię Miasta
13-06-2018

Poznaj historię Miasta

„Cudze chwalicie, swego nie znacie - sami nie wiecie co posiadacie" - mówi stara sentencja. Choćby z tego powodu zapraszamy na nieodpłatne wycieczki po Mieście z profesjonalnym przewodnikiem PTTK.

Więcej
Cenny czas dorosłości
20-06-2018

Cenny czas dorosłości

Słuchacze Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku podsumowali swój rok akademicki i udział w projekcie "Ten cenny czas". Studentów tego uniwersytetu w naszym mieście jest ponad ośmiuset.

Więcej
Rodzicu, zarejestruj dziecko online!
20-06-2018

Rodzicu, zarejestruj dziecko online!

1 czerwca Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło usługę, która umożliwia rodzicom zarejestrowanie narodzin dziecka online – bez konieczności wizyty w urzędzie.

Więcej
Sukces siedleckiej lekkiej atletyki
19-06-2018

Sukces siedleckiej lekkiej atletyki

Dużym osiągnięciem reprezentacji Siedlec w Ogólnopolskim Finale "Czwartków Lekkoatletycznych" było zajęcie 1. miejsca w klasyfikacji generalnej uczestniczących w nich miast. Młodzi lekkoatleci z siedleckich szkół zdobyli aż 5 medali!

Więcej
Widzowie niepełnosprawnym piłkarzom
18-06-2018

Widzowie niepełnosprawnym piłkarzom

45.200 zł. zebrano podczas licytacji dla Amp Futbol Varsovia, ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi, które kochają piłkę nożną, podczas meczu reprezentacji siedleckich zawodowców i artystów scen polskich!

Więcej
XV Siedleckie Targi Pracy
15-06-2018

XV Siedleckie Targi Pracy

W tym roku Powiatowy Urząd Pracy wyszedł poza swoje mury i Targi Pracy zorganizował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, w popularnej Samochodówce przy ul. Popiełuszki.

Więcej
Wnioski ocenione - czas na konsultacje
14-06-2018

Wnioski ocenione - czas na konsultacje

Z 37. złożonych wniosków do budżetu partycypacyjnego w 2018 roku, 23 zakwalifikowano do dalszych konsultacji społecznych i procedowania. Za dwa tygodnie magistrat skonsultuje wnioski z Mieszkańcami w okręgach.

Więcej
Pogoń w II lidze
14-06-2018

Pogoń w II lidze

Po czterech sezonach gry na zapleczu ekstraklasy drużyna piłkarzy Miejskiego Klubu Piłkarskiego Pogoń Siedlce w przyszłym sezonie zagra w II lidze. 13 czerwca na własnym stadionie przegrała 1:2, co w efekcie dało awans w barażach Garbarni Kraków.

Więcej
Remont Monte Cassino i Łukowskiej
13-06-2018

Remont Monte Cassino i Łukowskiej

Magistrat planuje, że jeszcze podczas tegorocznych wakacji zacznie remont nawierzchni 2. siedleckich ulic: Monte Cassino i Łukowskiej. 12 czerwca Wojewoda Mazowiecki ogłosił oczekiwaną listę projektów dofinansowanych z budżetu Państwa.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [258] [259] [260]   następna strona »