• Zapraszamy transmisję posiedzenia Komisji Gospodarki Miejskiej  link>>

  • Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze organizują III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

  • Polski Klub Ekologiczny Koło “Podlasie” w Siedlcach zaprasza 22 stycznia o godz. 14.00 na spotkanie podsumowujące  dotychczasowe, już wieloletnie działania edukacyjne i terenowe (praktyczne) w zakresie ochrony środowiska przed zanieczyszczeniem.

  • Informujemy, że Prezydent Siedlec podpisał zarządzenie ws. żałoby po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

  • Prezydent Andrzej Sitnik oraz Rada Miasta Siedlce podpisali list kondolencyjny skierowany do rodziny, najbliższych i mieszkańców Gdańska z powodu tragicznej śmierci Prezydenta Pawła Adamowicza.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Ratownictwo medyczne na Mazowszu
08-01-2019

Ratownictwo medyczne na Mazowszu

Wojewoda Mazowiecki przygotował projekt Planu działania systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne dla Województwa Mazowieckiego, który po przeprowadzeniu konsultacji z samorządami obejmuje 5 dyspozytorni oraz 5 Rejonów Operacyjnych na Mazowszu.

Więcej
Prezydent o finansach
04-01-2019

Prezydent o finansach

4 stycznia 2019 roku w Urzędzie Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa na temat bieżącej sytuacji finansowej miasta Siedlce w kontekście wykonania budżetu za 2018 rok.

Więcej
Nieodpłatna pomoc prawna
03-01-2019

Nieodpłatna pomoc prawna

W Siedlcach od początku roku, w 6 punktach osoba uprawniona można uzyskać bezpłatnie poradę adwokata, radcy prawnego lub osoby uprawnionej do udzielania poradnictwa obywatelskiego. Cztery punkty uruchomiło Miasto Siedlce, a dwa Starostwo Powiatowe.

Więcej
"Sylwester na placu" - fotorelacja
02-01-2019

"Sylwester na placu" - fotorelacja

Siedlecki Sylwester na placu Sikorskiego już za nami. Na imprezę organizowaną przez Centrum Kultury i Sztuki, by razem pożegnać stary rok i powitać nowy 2019 rok, przyszło ok. 4-4,5 tysiąca siedlczan.

Więcej
Badania ankietowe w Siedlcach
02-01-2019

Badania ankietowe w Siedlcach

Urząd Statystyczny w Warszawie o wielu lat realizuje na terenie Siedlec badania ankietowe prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny.

Więcej
Przedszkolaki kolędują
31-12-2018

Przedszkolaki kolędują

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 11 stycznia na XIII Przedszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2019”

Więcej
Głosowania przełożone
28-12-2018

Głosowania przełożone

Po emocjonującej dyskusji radni podjęli uchwały o zdjęciu z porządku obrad III Sesji, najważniejszych głosowań: merytorycznie powiązanych - uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Miasta Siedlce na lata 2019-2035 i w sprawie uchwalenia budżetu Miasta Siedlce na 2019 rok.

Więcej
Nasze szopki bożonarodzeniowe
27-12-2018

Nasze szopki bożonarodzeniowe

We wszystkich siedleckich kościołach i kaplicach przygotowano, zgodnie z tradycją, bożonarodzeniowe szopki świąteczne.

Więcej
Moja Polska dla naszej szkoły
24-12-2018

Moja Polska dla naszej szkoły

W 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości Polska Agencja Prasowa ogłosiła konkurs "Moja Polska”, na najlepszą pracę ukazującą życie gospodarcze kraju sto lat temu i obecnie. Jedną z sześciu głównych nagród zdobyli uczniowie siedleckiej Szkoły Podstawowej nr 12.

Więcej
Uwaga użytkownicy wieczyści!
20-12-2018

Uwaga użytkownicy wieczyści!

Od 2019 roku użytkowanie wieczyste gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe przekształci się we własność.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [285] [286] [287]   następna strona »