• Zapraszamy na transmisję z posiedzenia Komisji Sportu i Spraw Społecznych - 23.05.2019  link>

     

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach oraz Wydawnictwo MUZA SA zapraszają na spotkanie z Iloną Gołębiewską - pisarką i poetką, autorką bestsellerowych powieści obyczajowych m.in. „Miłość ma twoje imię”, „Teatr pod Białym Latawcem” czy serii „Stary dom”, w których porusza wiele ważnych tematów skłaniając czytelnika do refleksji nad własnymi wyborami.

  • Firma wykonująca ulicę Kosowską w Siedlcach przystąpiła do układania ostatniej warstwy nawierzchni tj. warstwy ścieralnej z masy mineralno-bitumicznej.

  • Miasto Siedlce znalazło się na 3 miejscu wyróżnionych w swojej kategorii samorządów w premierowym rankingu „SAMORZĄDY PRZYJAZNE KLUBOM PIŁKARSKIM”, opracowanym na zlecenie Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” przez Sport Analytics i Statystykę Sportową.

  • Spotkanie meczowe Reprezentacja Artystów Polskich vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec, pod hasłem „Rodzinne Święto futbolu”, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 16:00 na siedleckim Stadionie Piłkarskim, dedykujemy chorym dzieciom-podopiecznym dużych, polskich fundacji.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

100-lecie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
14-05-2019

100-lecie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

11 maja Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik uczestniczył w uroczystych obchodach 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Podczas spotkania otrzymał pamiątkowy medal za okazane dzieciom serce i pomoc w tworzeniu warunków dla pomyślnego rozwoju i godnego życia.

Więcej
Krystyna Giżowska wystąpi w CKiS
14-05-2019

Krystyna Giżowska wystąpi w CKiS

W niedzielę, 26 maja o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi Krystyna Giżowska.

Więcej
8. Nightskating Siedlce
13-05-2019

8. Nightskating Siedlce

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza do udziału w ósmej edycji Nightskating Siedlce. Wieczorny przejazd na rolkach ulicami miasta na stałe zagościł już w naszym kalendarzu imprez. Tym razem jedziemy w piątek 17 maja. Startujemy tradycyjnie już z Rolkowiska Ośrodka Sportu, przy ul. B. Prusa 6 o godz. 19:00.

Więcej
Zapraszamy na jarmark
10-05-2019

Zapraszamy na jarmark

Faktycznie od rana a oficjalnie od godziny 11 ruszył w dniu dzisiejszym XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława. Uroczystego otwarcia dokonał Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik wraz z Biskupem Siedleckim Kazimierzem Gurdą.

Więcej
Konkurs na stanowisko prezesa STBS
09-05-2019

Konkurs na stanowisko prezesa STBS

Rada Nadzorcza Siedleckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach adres: ul. Starowiejska 60, 08-110 Siedlce ogłasza konkurs publiczny na stanowisko Prezesa Zarządu

Więcej
Półkolonie na sportowo z ARMS
09-05-2019

Półkolonie na sportowo z ARMS

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce po raz kolejny organizuje wypoczynek letni dla dzieci w wieku 6-13 lat. Półkolonie stacjonarne na naszych obiektach sportowych to oferta dla dzieci, które wakacje spędzają w mieście.

Więcej
XXIX Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu
09-05-2019

XXIX Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu

8 maja w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce odbył się XXIX Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu na szczeblu powiatowym, zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Siedlcach.

Więcej
Zapraszamy na Rajd Rowerowy!
08-05-2019

Zapraszamy na Rajd Rowerowy!

Sezon rowerowy czas zacząć! Pogoda za oknem zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, dlatego w najbliższą niedzielę 12 maja Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza do udziału w Rajdzie Rowerowym.

Więcej
XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława
08-05-2019

XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława

Siedlecki Jarmark św. Stanisława to impreza o charakterze targowo-wystawienniczym, wychodząca naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom lokalnych twórców i rzemieślników, posiadających bogaty dorobek kulturowy, nieeksponowany dotychczas na ponadlokalnym poziomie. Siedlecki Jarmark stał się dla wielu szansą do szerokiej promocji regionalnych produktów i tradycyjnych dla regionu potraw.

Więcej
Utrudnienia w ruchu
07-05-2019

Utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją XII Siedleckiego Jarmarku św. Stanisława, w dniach 9 - 11 maja wystąpią w centrum miasta utrudnienia w ruchu.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [295] [296] [297]   następna strona »