• Coraz mniej czasu, bo tylko do 26 lutego, pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT. Plik przesyła się wyłącznie elektronicznie. Do jego podpisania niezbędny jest bezpłatny Profil Zaufany (eGO) lub certyfikat kwalifikowany (płatny, komercyjny sposób autoryzacji danych).

  • Od 19 do 25 lutego Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza osoby pokrzywdzone przestępstwem do skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów w Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, w Siedlcach w siedzibie przy ul. Budowlanej 1.

  • Po podpisaniu w styczniu br. przez GDDKiA umowy z wykonawcą koncepcji programowej dla A2 od Mińska Mazowieckiego do Siedlec, przyszła kolej na odcinek Siedlce-Biała Podlaska. Portal rynekinfrastruktury.pl poinformował o ogłoszeniu przetargu na elementy koncepcji programowej autostrady A-2 z Siedlec do Białej Podlaskiej.

  • Do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym, którego efektem mają być własnoręcznie wykonane palmy wielkanocne, zaprasza MOK. Prace konkursowe można dostarczać od 1 do 9 marca.

  • Osoby ubiegające się o udzielenie bonifikaty w opłacie rocznej za użytkowanie wieczyste, winny złożyć stosowne wnioski o udzielenie bonifikaty w terminie do dnia 1 marca 2018 r.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Książka z rąk do rąk
19-02-2018

Książka z rąk do rąk

W holu na parterze Urzędu Miasta zaczęła funkcjonować wyjątkowa "wypożyczalnia". Można z niej bezpłatnie wziąć sobie wybraną książkę lub zostawić taką, którą przeczytaliśmy i chcemy się jej treścią podzielić z innymi.

Więcej
 Sport w tygodniu
19-02-2018

Sport w tygodniu

Olimpizm: Maciej Staręga daleko * Koszykówka: Obie ekipy przegrały końcówki meczów * Piłka siatkowa: KPS jednak gra o utrzymanie * Szachy: "Skoczek" idzie po awans

Więcej
O budżecie i inwestycjach 2018
16-02-2018

O budżecie i inwestycjach 2018

Skarbnik Miasta, Kazimierz Paryła udzielił wywiadu TV Wschód. Wszystko o tegorocznym budżecie i inwestycjach w Siedlcach - oglądaj tutaj:

Więcej
Alkomat dzięki Miastu
16-02-2018

Alkomat dzięki Miastu

W Komendzie Miejskiej Policji przy ul. Starowiejskiej 66 dzięki nowemu  alkomatowi, którego zakup sfinansowano z miejskiego budżetu, kierowcy przed wyruszeniem w drogę mogą sprawdzić stan trzeźwości. Alkomat dostępny jest w recepcji Komendy, a badanie można wykonać anonimowo.

Więcej
Publikacja o kolędowaniu
15-02-2018

Publikacja o kolędowaniu

Muzeum Regionalne w Siedlcach zaprasza 16 lutego na spotkanie promujące książkę Wandy Księżopolskiej „Kolędowanie. Wschodnie Mazowsze, południowe Podlasie”. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej
Chwała Bohaterom AK
14-02-2018

Chwała Bohaterom AK

14 lutego obchodzimy 76. rocznicę powstania Armii Krajowej. Delegacje Urzędu Miasta i Wojsk Obrony Terytorialnej złożyły wiązanki kwiatów przy siedleckich pomnikach poległych żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego.

Więcej
Finał Festiwalu "Sztuka plus Komercja"
14-02-2018

Finał Festiwalu "Sztuka plus Komercja"

20 lutego poznamy laureatów VI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja", który od października gościł na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Uroczystą galę wręczenia nagród zakończy spektakl "Cudowna terapia".

Więcej
Młodzi zaczynają działać
13-02-2018

Młodzi zaczynają działać

29 stycznia podczas I sesji Młodzieżowej Rady Miasta wybrali swojego przewodniczącego, a 12 lutego kolejnych członków prezydium. 21 młodych radnych wybrało zastępcę przewodniczącego, sekretarza, skarbnika i Komisję Rewizyjną.

Więcej
Komu "Wawrzyn Siedlecki"?
13-02-2018

Komu "Wawrzyn Siedlecki"?

Urząd Miasta informuje o możliwości zgłaszania wniosków o przyznanie nagród Prezydenta Miasta Siedlce „Wawrzyn Siedlecki”, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnienia i ochrony kultury. Wnioski można składać do 31 marca.

Więcej
Szachy w mazowieckiej szkole
12-02-2018

Szachy w mazowieckiej szkole

Na konferencję pod tym hasłem zaprasza 13 lutego dyrektorów szkół podstawowych i przede wszystkim nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, siedleckie Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [237] [238] [239]   następna strona »