• 7 tytułów mistrzów świata wytańczyli przedstawiciele Formacji Turniejowej Caro Dance na odbywających się od 3 do 10 grudnia w Rawie Mazowieckiej, Mistrzostwach Świata IDO Jazz dance, Modern, Ballet/Point - Ossa 2017.

  • 15 grudnia o godz. 17:00 w sali bankietowej restauracji Orchidea odbędzie się Jubileuszowa XV Gala charytatywna "Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo” - Christmas Party 2017.

  • Siedleccy miłośnicy motoryzacji zapraszają 16 grudnia wszystkich Mieszkańców na "Moto Wigilię". Dla chętnych, na Placu Sikorskiego nie zabraknie świątecznego poczęstunku i atrakcji.

  • * Piłka nożna: Banasik powrócił. Analiza statystyczna Nice 1. ligi * Koszykówka: SKK powinien był wygrać. Seria porażek MKK trwa * Piłka siatkowa: KPS wygrał z Olimpią

  • „Widzę, rozmawiam, reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież” – pod takim hasłem odbyła się 7 grudnia konferencja naukowa, zorganizowana przez Komendę Miejską Policji, IPA Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Siedlce, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Szkołę Podstawową nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Nowe inwestycje w Mieście: centrum przesiadkowe i Żółkiewski!
30-11-2017

Nowe inwestycje w Mieście: centrum przesiadkowe i Żółkiewski!

30 listopada podpisane zostały dwie kolejne w tym roku ważne dla Siedlec umowy infrastrukturalne, dot.: budowy centrum przesiadkowego przy PKP i odbudowy głównego gmachu liceum im. Żółkiewskiego. Siedlce pozyskały na projekty ponad 18 mln zł.

Więcej
Dobro powraca!
30-11-2017

Dobro powraca!

Boże Narodzenie to szczególny, bardzo ważny czas, kiedy każdemu potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami. Pomóż 8 i 9 grudnia! Dobro powraca!

Więcej
Koniec remontów ul. 3 Maja i Poniatowskiego
29-11-2017

Koniec remontów ul. 3 Maja i Poniatowskiego

Z ulic 3 Maja i Poniatowskiego kierowcy mogą już korzystać bez utrudnień.

Więcej
Szumią wokół drzewa
29-11-2017

Szumią wokół drzewa

W ostatnich tygodniach posadzono w Mieście 107 nowych drzew. Najliczniejszymi gatunkami w tej liczbie są lipa drobnolistna, w kilku odmianach jarząb oraz jawor. Wśród nasadzeń są też gatunki egzotyczne, tj. jodła koreańska, czy klon tatarski.

Więcej
Będą wyciskać ciężary
29-11-2017

Będą wyciskać ciężary

Od 30 listopada do 3 grudnia w naszym Mieście z ciężarami zmagać się będzie kilkuset zawodników z całego świata. W hali "Samochodówki" przy ul. Popiełuszki zaczynają się Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu Leżąc oraz w Martwym Ciągu RAW i EQ federacji WPA.

Więcej
Szukamy opiekunów!
29-11-2017

Szukamy opiekunów!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w adopcji 12 kotów, które obecnie znajdują się na działce u tymczasowej opiekunki. Siedem kotów jest w wieku ok. 5 miesięcy; pozostałych 5 ma ok. 3 miesięcy.

Więcej
Błękit łagodzi ból
28-11-2017

Błękit łagodzi ból

… a my chcemy, żeby dzieci w szpitalu bolało jak najmniej - ta intencja przyświecała firmie Budimex, fundatorowi i inicjatorowi programu „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom”. Na mapie programu pojawiła się nowa lokalizacja – Siedlce, z konkretnym miejscem w Szpitalu Wojewódzkim, otwarta 24 listopada.

Więcej
Dodaj Świętom smaku
28-11-2017

Dodaj Świętom smaku

Żywa choinka czy sztuczna? Zupa grzybowa, rybna czy barszcz czerwony? Prezenty do 50. czy do 100. złotych? Osoby potrzebujące mają przed Świętami inne dylematy: ciepły posiłek czy ciepłe ubranie? Nie zapominajmy o najuboższych: 1 grudnia rusza 21. Świąteczna Zbiórka Żywności. W 2016 roku pomogliśmy 8 tysiącom osób!

Więcej
Jesteś widoczny - jesteś bezpieczny
28-11-2017

Jesteś widoczny - jesteś bezpieczny

W 2016 roku w prawie 8,5 tys. wypadków z udziałem pieszych zginęło w Polsce 868 osób. Najwięcej pieszych w ub. roku zginęło i zostało rannych w grudniu. Siedlecka policja bierze udział w kilku akcjach i kampaniach społecznych dot. widoczności osób i rowerzystów na drogach, m.in. „Jesteś widoczny jesteś bezpieczny”.

Więcej
Pieśnią i piosenką o Niepodległości
28-11-2017

Pieśnią i piosenką o Niepodległości

Ponad 900. wykonawców z 43. miejscowości zaśpiewało na FestiwaluO, Ziemio Polska – z pieśnią i piosenką do Niepodległości". W koncercie galowym 26 listopada, będącym podsumowaniem ponad tygodniowych eliminacji wzięło udział 49. finalistów.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [227] [228] [229]   następna strona »