• W ul. Ceglanej kładziona jest obecnie sieć wodociągowa, a w Monte Cassino kanalizacja deszczowa. Przed nami budowa 2. etapu ul. Myśliwskiej, na wykonanie której najkorzystniejszą ofertę złożyły Regionalne Drogi Podlaskie. W Kalinowej pozostało zrobić kilka metrów chodnika i posprzątać po pracy. Ul. Królowej Jadwigi jest już gotowa, pozostało tylko wyrównać jej pobocza.

  • Po raz kolejny polska młodzież z Białorusi, dzięki współpracy samorządu siedleckiego i Stowarzyszenia Wspólnota Polska oraz wsparciu finansowemu Senatu RP, może spędzić dwa tygodnie w naszym Mieście.

  • Przed nami największa siedlecka impreza wystawienniczo-handlowa: Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym. Tym razem ich 25., jubileuszową edycję zorganizowano pod hasłem: Szacunek dla Ziemi - naszą przyszłością! Równocześnie z targami odbywać się będą Dni Siedlec.

  • O narodowe sumienie, ciągłe podnoszenie obronności, o zabieganie o wolność codzienną pracą, właściwe sojusze i jedność w działaniu dla wspólnego celu - o ważności tych celów mówili politycy, samorządowcy i wojskowi podczas siedleckich uroczystości Święta Wojska Polskiego w dniu 14 sierpnia.

  • 31 sierpnia w piątek rozpocznie się głosowanie mające wyłonić zwycięskie projekty tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego. Na oddanie głosu listownie, elektronicznie lub osobiście będziemy mieli 2. tygodnie, do 14 września.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Czas na "Dobry start"
03-08-2018

Czas na "Dobry start"

Czas na składanie wniosków w programie Dobry Start. Na Mazowszu od 1 lipca złożono dotychczas ok. 158 tys. wniosków w tym programie.

Więcej
Pod Siedlcami w Wiśniewie, w Wiśniewie...
03-08-2018

Pod Siedlcami w Wiśniewie, w Wiśniewie...

Czas: 5 sierpnia; miejsce: skwer przed Urzędem Gminy w Wiśniewie; wydarzenie: XII Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych „Pod Siedlcami w Wiśniewie”.

Więcej
Triathlon już w niedzielę
03-08-2018

Triathlon już w niedzielę

Po raz 9. Stowarzyszenie Leniwce.pl wspólnie z samorządem Siedlec organizują w niedzielę 5 sierpnia Triathlon Siedlecki. Uwaga: dojdzie do czasowych utrudnień w ruchu aut w zachodniej części Miasta w godzinach 15.00-17.00!

Więcej
Pielgrzymi w drodze
02-08-2018

Pielgrzymi w drodze

2 sierpnia wyruszyła do Częstochowy 38. Piesza Pielgrzymka Podlaska. Pątnicy dotrą na Jasną Górę 14 sierpnia, dzień przed świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Więcej
Sport młodzieżowy ma wyniki
01-08-2018

Sport młodzieżowy ma wyniki

Dyplom i okolicznościową statuetkę otrzymały Siedlce za 8. pozycję, jaką zajęły w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tysięcy, w Systemie Współzawodnictwa Sportu Młodzieżowego za 2017 rok, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej
Rowerem na Jasną Górę
01-08-2018

Rowerem na Jasną Górę

O godzinie 9.00 sprzed Urzędu Miasta wyruszyła V Rowerowa Pielgrzymka na Janą Górę. Dwudziestu jeden uczestników dotrze do Częstochowy w sobotę, 4 sierpnia.

Więcej
Pamiętajmy o godzinie "W"
31-07-2018

Pamiętajmy o godzinie "W"

1 sierpnia o godzinie 17.00, w 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, zostaną uruchomione syreny alarmowe. W Siedlcach w godzinę "W" zostanie także wstrzymany, na jedną minutę, ruch pojazdów na skrzyżowaniu ulic: Piłsudskiego, Armii Krajowej i Wojskowej.

Więcej
W hołdzie poległym w akcji "Burza"
31-07-2018

W hołdzie poległym w akcji "Burza"

Władze Miasta 31 lipca oddały hołd żołnierzom Armii Krajowej uczestniczącym w wyzwoleniu Siedlec w ramach akcji "Burza" w 1944 roku.

Więcej
Letnie granie przy fontannie
31-07-2018

Letnie granie przy fontannie

5 koncertów muzycznych w plenerze w trzy kolejne niedziele i dwa czwartki proponuje, począwszy od 5 sierpnia, Miejski Ośrodek Kultury.

Więcej
Piknik historyczny
27-07-2018

Piknik historyczny

W niedzielę, 29 lipca Galeria Siedlce już po raz piąty zaprasza na spotkanie z żywą lekcją historii podczas Pikniku Historycznego zatytułowanego ”Polskie Drogi Do Niepodległości”.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [264] [265] [266]   następna strona »