• Zapraszamy na transmisję z posiedzenia Komisji Sportu i Spraw Społecznych  link>>

 • Pełnych radości i spokoju,
  ciepłych i rodzinnych
  Świąt Wielkiej Nocy
  oraz wiele pomyślności
  życzy

    Prezydent Miasta Siedlce
  Andrzej Sitnik 
   

 • 18.04.2019 r. (czwartek) w godzinach popołudniowych zostanie zmieniona stała organizacja ruchu.

 • Ostatni weekend to była prawdziwa uczta dla smakoszy ulicznego jedzenia. Z tego powodu setki osób odwiedziło Plac gen. Wł. Sikorskiego w Siedlcach. Zlot Food Trucków - czyli niesamowita uczta kulinarna trwał trzy dni, podczas których można było spróbować pyszności z różnych stron świata.

 • Okres Świąt Wielkanocnych to nie tylko czas budzącej się do świata przyrody, lecz również czas głębokich przeżyć religijnych, okazja do zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań. Spotkania wielkanocne wpisały się w kalendarz Urzędu Miasta Siedlce i stały się już tradycją siedleckiego magistratu. Dziś odbyło się jedno z nich.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

XIII Wiosna na Polu i w Ogrodzie
05-04-2019

XIII Wiosna na Polu i w Ogrodzie

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce, we współpracy z Miastem Siedlce, serdecznie zapraszają Państwa na imprezę wystawienniczo-handlową, która odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia 2019 r. w Siedlcach na terenie kompleksu MODR Oddział Siedlce przy ul. Kazimierzowskiej 21.

Więcej
W Siedlcach ustanowiono rekord Polski
04-04-2019

W Siedlcach ustanowiono rekord Polski

Podczas dzisiejszego Dnia Otwartego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach podjęto próbę ustanowienia rekordu Polski na największą ilość osób posługujących się jednocześnie gestami MAKATON.

Więcej
Piknik ekologiczny
04-04-2019

Piknik ekologiczny

W sobotę 13 kwietnia na terenach zielonych nad Zalewem „Muchawka” odbędzie się Piknik Ekologiczny organizowany przez Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Będzie to impreza z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi. ZUO zaprasza do udziału w pikniku całe rodziny.

Więcej
14. rocznica śmierci św. Jana Pawła II
02-04-2019

14. rocznica śmierci św. Jana Pawła II

W dniu dzisiejszym, tj. 2 kwietnia uczczono 14. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. O godzinie 12:00 modlitwą i złożeniem kwiatów przy pomniku przywołano pamięć Wielkiego Polaka, który dwadzieścia lat temu gościł na ziemi siedleckiej w czasie swojej pielgrzymki do Ojczyzny.

Więcej
„Zaświeć na niebiesko”
02-04-2019

„Zaświeć na niebiesko”

Dzień Świadomości Autyzmu w Miejskim Przedszkolu nr 15

Więcej
Oświadczenie Prezydenta Miasta Siedlce
01-04-2019

Oświadczenie Prezydenta Miasta Siedlce

Szanowni Państwo,
w związku z dzisiejszym atakiem na byłego Prezydenta Wojciecha Kudelskiego przekazuję swoje oświadczenie.

Więcej
Erasmus+ w Szkole Podstawowej nr 6
01-04-2019

Erasmus+ w Szkole Podstawowej nr 6

W dniu 1 kwietnia 2019 Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik przyjął w Urzędzie Miasta międzynarodową grupę nauczycieli i uczniów w ramach projektu Erasmus+ realizowanego przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6.

Więcej
Targi Szkół
29-03-2019

Targi Szkół

27 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach odbyły się II TARGI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ", podczas których zaprezentowało się kilkanaście szkół średnich. Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych
i trzecich gimnazjum mogli zapoznać się z ofertami szkół ponadpodstawowych, oglądając przygotowane prezentacje i stanowiska oraz prowadząc bezpośrednie rozmowy
z przedstawicielami placówek.

Więcej
12 nowych pociągów dla Kolei Mazowieckich
28-03-2019

12 nowych pociągów dla Kolei Mazowieckich

Już niebawem 12 nowoczesnych pociągów typu FLIRT wyjedzie na mazowieckie tory. To efekt umowy wykonawczej, jaką dziś podpisały Koleje Mazowieckie oraz Stadler Polska Sp. z o.o. Wartość zamówienia to blisko 405 mln zł. Pociągi będą kursować na trasie Sochaczew-Warszawa-Celestynów.

Więcej
Dziecięca Wiosna Teatralna
28-03-2019

Dziecięca Wiosna Teatralna

Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki dnia 26 marca 2019 r. już po raz szósty zorganizowało Miejski Przegląd Teatrów Przedszkolnych „Dziecięca Wiosna Teatralna” pod hasłem „Moja mała i wielka Ojczyzna w baśniach i legendach polskich”.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [291] [292] [293]   następna strona »