• Zapraszamy na transmisję z posiedzenia Komisji Sportu i Spraw Społecznych  link>>

 • Pełnych radości i spokoju,
  ciepłych i rodzinnych
  Świąt Wielkiej Nocy
  oraz wiele pomyślności
  życzy

    Prezydent Miasta Siedlce
  Andrzej Sitnik 
   

 • 18.04.2019 r. (czwartek) w godzinach popołudniowych zostanie zmieniona stała organizacja ruchu.

 • Ostatni weekend to była prawdziwa uczta dla smakoszy ulicznego jedzenia. Z tego powodu setki osób odwiedziło Plac gen. Wł. Sikorskiego w Siedlcach. Zlot Food Trucków - czyli niesamowita uczta kulinarna trwał trzy dni, podczas których można było spróbować pyszności z różnych stron świata.

 • Okres Świąt Wielkanocnych to nie tylko czas budzącej się do świata przyrody, lecz również czas głębokich przeżyć religijnych, okazja do zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań. Spotkania wielkanocne wpisały się w kalendarz Urzędu Miasta Siedlce i stały się już tradycją siedleckiego magistratu. Dziś odbyło się jedno z nich.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Usuwamy azbest
06-10-2013

Usuwamy azbest

Prezydent Miasta Siedlce informuje, że do końca listopada 2013 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie dofinansowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych i złożonych luzem na nieruchomościach w mieście Siedlce.

Więcej
Festiwal literatury kobiecej po raz drugi
06-10-2013

Festiwal literatury kobiecej po raz drugi

W sobotę 5 października zakończyła się druga edycja Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur.” Do Siedlec zjechały najznamienitsze pisarki z kraju i zagranicy, udało się również pobić rekord w jednoczesnym czytaniu książek.

Więcej
Zbiórka Banków Żywności „Podziel się Posiłkiem”
04-10-2013

Zbiórka Banków Żywności „Podziel się Posiłkiem”

Od piątku do soboty, w dniach 4-5 października 2013 Bank Żywności w Siedlcach organizuje Zbiórkę Żywności „Podziel się Posiłkiem”.

Więcej
Uroczyste Gaudeamus 2013
02-10-2013

Uroczyste Gaudeamus 2013

„Ludzie którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz! Takim przesłaniem brytyjskiego polityka Marka Fishera, powitała społeczność Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego, Rektor Tamara Zacharuk, podczas inauguracji nowego roku akademickiego.

Więcej
Z sesji Rady Miasta
01-10-2013

Z sesji Rady Miasta

W poniedziałek, 30 września po raz 34. w tej kadencji obradowali siedleccy radni. Podczas sesji przyjęto informacje o stanie bezrobocia w mieście, wybrano nowego przewodniczącego komisji sportu, a także podjęto uchwałę o emisji obligacji komunalnych.

 
Więcej
Po przygodę w teren
01-10-2013

Po przygodę w teren

Już w najbliższą sobotę 5 października rusza kolejna edycja rajdu przygodowego, czyli zawodów na orientację w terenie. Na wszystkich uczestników czekają do pokonania dwie trasy i mnóstwo wrażeń związanych ze sportową rywalizacją.

Więcej
Festiwal Literatury Kobiecej
30-09-2013

Festiwal Literatury Kobiecej

W pierwszy weekend października do Siedlec przyjedzie kilkadziesiąt pisarek z Polski, Anglii, Austrii, będą też goście z USA i Irlandii. To wszystko za sprawą drugiego już Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur”.

Więcej
Do El Greco w każdą niedzielę
30-09-2013

Do El Greco w każdą niedzielę

Od 6 października Muzeum Diecezjalne w Siedlcach będzie czynne w każdą niedzielę, w godz. 12.00 - 16.00. W kolekcji placówki znajdują się liczne obrazy, rzeźby, ornaty, elementy wystroju, a wśród nich piąty pod względem wartości obraz w Polsce – Ekstaza św. Franciszka pędzla El Greco.

Więcej
Gombrowiczowska premiera w Siedlcach
30-09-2013

Gombrowiczowska premiera w Siedlcach

W piątkowy wieczór, 27 września zainaugurowano drugą edycję Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”. Nowy sezon teatralny w Siedlcach, rozpoczął się od premiery spektaklu „Iwona Księżniczka Burgunda” Witolda Gombrowicza w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza.

Więcej
Piłkarska „Dziewiątka” zaprasza
29-09-2013

Piłkarska „Dziewiątka” zaprasza

Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka” Siedlce ogłasza nabór uzupełniający do sekcji piłki nożnej chłopców z rocznika 2003/2004.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [227] [228] 229 [230] [231] ... [291] [292] [293]   następna strona »