Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Remont wiaduktu Garwolińskiego rozpoczęty
10-03-2014

Remont wiaduktu Garwolińskiego rozpoczęty

Od 7 marca, od godz. 19.30 rozpoczyna się remont wiaduktu Garwolińskiego, prowadzony w ramach modernizacji stacji Siedlce przez PKP PLK. Utrudnienia w ruchu kołowym, w tej części miasta, potrwają do końca kwietnia. W maju i czerwcu przeprowadzony zostanie remont wiaduktu Łukowskiego.

Więcej
Sportowy weekend
10-03-2014

Sportowy weekend

Ze zmiennym szczęściem zmagali się siedleccy ligowcy w ostatni weekend. Najlepiej spisali się siatkarze KPS Siedlce Banki Spółdzielcze, którzy w Suwałkach wygrali dwa mecze fazy play-off i są o krok od awansu do półfinałów I ligi. Piłkarze Pogoni tylko zremisowali, u siebie ze Stalą Rzeszów, ale utrzymali pozycje lidera II ligi.

Więcej
Szachiści Skoczka w II lidze
10-03-2014

Szachiści Skoczka w II lidze

Dwa wysokie zwycięstwa w ostatniej rundzie spotkań zapewniły szachistom Skoczka awans do II ligi. To historyczny sukces siedleckich zawodników, którzy na tym szczeblu rozgrywek występowali przed ćwierćwieczem.

Źródło: KSz Skoczek

Więcej
Pech Tomka Jaszczuka
09-03-2014

Pech Tomka Jaszczuka

Nasz najlepszy lekkoatleta Tomasz Jaszczuk z siedleckiej Pogoni był tylko o centymetry od udziału w Halowych Mistrzostwach świata, które rozgrywane były w Sopocie. Na Mistrzostwach Polski będących kwalifikacją światowego czempionatu zajął drugie miejsce.

Źródło: dd

Więcej
Z Narodowego do Siedlec
07-03-2014

Z Narodowego do Siedlec

Na stadionie Narodowym, w piątek 7 marca rugbiści reprezentacji Polski odbyli pokazowe spotkanie z rugbistami Mazowsza. Był to oficjalny start kampanii promocyjnej meczu Polska – Mołdawia, który odbędzie się na siedleckim stadionie już 5 kwietnia. Poczynaniom zawodników przypatrywali się Prezydent Wojciech Kudelski i Przewodniczący Rady Henryk Niedziółka.

Więcej
Zmiany tras autobusów MPK
05-03-2014

Zmiany tras autobusów MPK

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Spółka z o.o. informuje, że od dnia 7.03.2014 r. od godziny 19.30 rozpoczynają się roboty związane z modernizacją wiaduktu kolejowego na ulicy Partyzantów.

Źródło: MPK w Siedlcach Sp. z o.o.

Więcej
Pamięci niezłomnych a wyklętych
04-03-2014

Pamięci niezłomnych a wyklętych

3 marca w Siedlcach był wielkim świętem patriotycznym. Tego dnia wspominano żołnierzy antykomunistycznego podziemia – żołnierzy wyklętych, którzy w czasach zniewolenia i beznadziei, walczyli o wolną Polskę, pisząc następnym pokoleniom swój testament.

Więcej
Z lutowej sesji Rady Miasta
01-03-2014

Z lutowej sesji Rady Miasta

W ostatni piątek lutego, po raz trzydziesty dziewiąty w tej kadencji, obradowali siedleccy radni. W programie sesji znalazły się uchwały o przystąpieniu do sporządzenia czterech nowych planów zagospodarowania przestrzennego, a także przyjęto informacje o nowym systemie gospodarowania odpadami.

Więcej
Trwa remont stacji - będą utrudnienia
28-02-2014

Trwa remont stacji - będą utrudnienia

Dodatkowe dwa tunele dla pieszych i samochodów, zupełnie nowe - przystosowane dla niepełnosprawnych perony, a także wiele udogodnień dla podróżnych – to wszystko czeka na Siedlczan już od połowy 2015 roku. Zanim jednak stacja PKP zostanie gruntownie zmodernizowana czekają nas utrudnienia.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [227] [228] 229 [230] [231] ... [303] [304] [305]   następna strona »