• „Wyróżniająca się Wspólnota Mieszkaniowa pod względem estetyki administrowanej nieruchomości” to konkurs z nagrodami dla tych, którym zależy na pięknie otoczenia w którym mieszkają. Efekt? Cudowne ogródki na osiedlach! Termin zgłoszeń: 10 maja!

  • Urząd Miasta Siedlce w dni pracujące nadchodzącego tygodnia: 30 kwietnia, 2 i 4 maja prowadzi obsługę Mieszkańców bez zmian. Mazowiecki Urząd Wojewódzki 4 maja będzie nieczynny.

  • Ponad 20 lat żył i malował w Siedlcach. Album Haliny Budziszewskiej "Kazimierz Szwainowski 1917-2002. Życie i twórczość. W stulecie urodzin artysty", wydany przez Muzeum Regionalne zaprezentowany zostanie 10 maja.

  • Do Siedlec przyjechali 23 kwietnia z: Hiszpanii, Włoch, Czech, Bułgarii i Rumunii w ramach programu Erasmus+. Goszczą w Szkołach Podstawowych nr 4 i nr 2, a 25 kwietnia odwiedzili Urząd Miasta i spotkali się z prezydentem Wojciechem Kudelskim.

  • Jedną z imprez towarzyszących obchodom 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja będą Biegi Uliczne organizowane w centrum Siedlec. Przedstawiamy ich regulamin.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Społeczeństwo informacyjne w badaniach GUS
03-04-2018

Społeczeństwo informacyjne w badaniach GUS

Ile mamy komputerów, czy mieszkańcy Mazowsza chętnie dokonują zakupów przez Internet i jakim zainteresowaniem cieszą się internetowe usługi administracji publicznej? To pytania, które pojawią się podczas badań ankietowych prowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny od 3 kwietnia do 11 maja.

Więcej
„Krecik” poznaje Siedlce
03-04-2018

„Krecik” poznaje Siedlce

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 21 mieszczącego się przy ul. Żwirowej spotkały się 3 kwietnia z prezydentem Wojciechem Kudelskim. Do Urzędu Miasta przedszkolacy przyszli z "Krecikiem", bohaterem popularnej kreskówki, a wszystko to ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Krecik poznaje Polskę".

Więcej
Kiermasz kwiatów na Placu Sikorskiego
03-04-2018

Kiermasz kwiatów na Placu Sikorskiego

W sobotę, 14 kwietnia na Placu gen. Sikorskiego będzie można nabyć sadzonki kwiatów, drzew i krzewów oraz wiele innych akcesoriów niezbędnych do pracy w ogrodzie. Wszystko to w ramach "XII Wiosny na polu i w ogrodzie" zorganizowanej przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach.

Więcej
Rolkowisko i rajd na otwarcie sezonu!
03-04-2018

Rolkowisko i rajd na otwarcie sezonu!

W piątek, 6 kwietnia oficjalnie otwieramy sezon na rolki z Disco Rolkowisko, a dwa dni później, w niedzielę Rodzinny Rajd Rowerowy! To propozycje ARMS w nadchodzącym tygodniu.

Więcej
Miasto Przyjazne Nauce
29-03-2018

Miasto Przyjazne Nauce

Blisko 400 stypendiów przyznał Prezydent Wojciech Kudelski siedleckim uczniom za ich wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne i sportowe w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Więcej
MPK w Wielkanoc
29-03-2018

MPK w Wielkanoc

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Spółka z o.o. informuje o zmianach w kursowaniu autobusów w trakcie kilku najbliższych dni: od 29 marca do 3 kwietnia.

Więcej
Katyń pro memoria
29-03-2018

Katyń pro memoria

W czwartek, 5 kwietnia w Galerii Teatralnej CKiS przy ul. Świrskiego, odbędzie się otwarcie wystawy grafiki Ireneusza Parzyszka - Katyń pro memoria. Prace poświęcone są pamięci polskich oficerów - więźniów: Kozielska, Starobielska i Ostaszkowa, zamordowanych w Katyniu, w 1940 roku.

Więcej
Nowy podział miasta na okręgi wyborcze
28-03-2018

Nowy podział miasta na okręgi wyborcze

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 marca br. podczas sesji Rady Miasta Siedlce podjęta została Uchwała Nr XLVII/546/2018 w sprawie podziału miasta Siedlce na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w okręgu.

Więcej
Siedlce Miastem Tańca
28-03-2018

Siedlce Miastem Tańca

Tancerze z Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Formacji Tanecznej Caro Dance z Siedlec podczas Mistrzostw Polski w Wałbrzychu w miniony weekend, aż 35 razy stawali na podium. Oba zespoły zdobyły łącznie 8 złotych, 13 srebrnych i 14 brązowych medali.

Więcej
Premie dla właścicieli budynków
27-03-2018

Premie dla właścicieli budynków

17 kwietnia, podczas spotkania informacyjnego, pracownicy Banku Gospodarstwa Krajowego udzielą niezbędnych informacji nt. premii kompensacyjnej dla właścicieli budynku z przydziałem kwaterunkowym.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] ... [248] [249] [250]   następna strona »