• Zapraszamy na transmisję z posiedzenia Komisji Sportu i Spraw Społecznych  link>>

 • Pełnych radości i spokoju,
  ciepłych i rodzinnych
  Świąt Wielkiej Nocy
  oraz wiele pomyślności
  życzy

    Prezydent Miasta Siedlce
  Andrzej Sitnik 
   

 • 18.04.2019 r. (czwartek) w godzinach popołudniowych zostanie zmieniona stała organizacja ruchu.

 • Ostatni weekend to była prawdziwa uczta dla smakoszy ulicznego jedzenia. Z tego powodu setki osób odwiedziło Plac gen. Wł. Sikorskiego w Siedlcach. Zlot Food Trucków - czyli niesamowita uczta kulinarna trwał trzy dni, podczas których można było spróbować pyszności z różnych stron świata.

 • Okres Świąt Wielkanocnych to nie tylko czas budzącej się do świata przyrody, lecz również czas głębokich przeżyć religijnych, okazja do zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań. Spotkania wielkanocne wpisały się w kalendarz Urzędu Miasta Siedlce i stały się już tradycją siedleckiego magistratu. Dziś odbyło się jedno z nich.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Carsharing już działa!
11-03-2019

Carsharing już działa!

Niemalże po roku oczekiwań dziś oficjalnie zainaugurowano w Siedlcach
carsharing samochodów elektrycznych.

Więcej
Pamięci Żołnierzy Wyklętych
04-03-2019

Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już po raz dziewiąty obchodzono w Siedlcach Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, ustanowiony w celu upamiętnienia uczestników drugiej konspiracji, którzy nie złożyli broni po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie.

Więcej
Wniosek o lokalizację inwestycji mieszkaniowej
04-03-2019

Wniosek o lokalizację inwestycji mieszkaniowej

Prezydent Miasta Siedlce informuje o zamieszczeniu wniosku o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych A, B, C z garażami podziemnymi przy ul. Miodowej na działkach o nr geod. 40/12, 39/16, 38/9 37/6, 36/9 z obrębu 58.

Więcej
Program „Aktywny Samorząd”
28-02-2019

Program „Aktywny Samorząd”

Miasto Siedlce, w 2019 r. kontynuuje realizację pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Więcej
Komunikat
26-02-2019

Komunikat

Wszystkie dowody osobiste, które zostaną wydane na podstawie wniosków złożonych od 4 marca 2019 r. będą miały warstwę elektroniczną.

Więcej
Rodziny zastępcze
26-02-2019

Rodziny zastępcze

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Siedlcach poszukuje osób zainteresowanych pełnieniem funkcji rodziny zastępczej lub utworzeniem rodzinnego domu dziecka na terenie Miasta Siedlce.

Więcej
Jak być bezpiecznym w świecie realnym i wirtualnym?
22-02-2019

Jak być bezpiecznym w świecie realnym i wirtualnym?

21 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siedlce, blisko 350 uczniów z siedleckich szkół ponadgimnazjalnych uczestniczyło w zajęciach profilaktycznych realizowanych w ramach kampanii „Widzę - rozmawiam - reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież”.

Więcej
Tropem Wilczym
22-02-2019

Tropem Wilczym

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Siedlcach. W niedzielę 3 marca po raz kolejny Siedlczanie oddadzą hołd żołnierzom wyklętym. W tym dniu w setkach miast w całym kraju odbędzie się Bieg Tropem Wilczym.

Więcej
Gospodarka odpadami - zmiana stawek
21-02-2019

Gospodarka odpadami - zmiana stawek

Zmiana wysokości stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od 1 kwietnia 2019 r.

Więcej
Pamięci żołnierzy AK
15-02-2019

Pamięci żołnierzy AK

O potrzebie zachowania w pamięci zbiorowej tych, którzy po klęsce wrześniowej kontynuowali walkę o wolność i niepodległość, podczas piątkowego spotkania mówił Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik. Uroczystości związane z 77. rocznicą utworzenia Armii Krajowej zorganizowano w naszym Mieście 15 lutego.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] ... [291] [292] [293]   następna strona »