• O potrzebie zachowania w pamięci zbiorowej tych, którzy po klęsce wrześniowej kontynuowali walkę o wolność i niepodległość, podczas piątkowego spotkania mówił Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik. Uroczystości związane z 77. rocznicą utworzenia Armii Krajowej zorganizowano w naszym Mieście 15 lutego.

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na spotkanie z Wojciechem Tochmanem, wybitnym polskim reporterem, dziennikarzem i pisarzem.

  • Zdjęcie Igi Iwińskiej uczennicy klasy V Szkoły Podstawowej nr 12 zostało wyróżnienie i będzie prezentowane podczas wystawy "Znaki wolności. O trwaniu polskiej tożsamości narodowej" na Zamku Królewskim.

  • Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności

  • Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Siedlcach Sp. z o.o. ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Korzystajmy rozsądnie!
31-12-2018

Korzystajmy rozsądnie!

Wojewoda Mazowiecki apeluje o ostrożność i zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas zabawy sylwestrowej. Szczególnie wówczas, kiedy korzystamy z materiałów pirotechnicznych. W Polsce obowiązuje ich całkowity zakaz sprzedaży osobom poniżej 18. roku życia.

Więcej
Konkurs na stanowisko Prezesa ZUO sp. z o.o.
20-12-2018

Konkurs na stanowisko Prezesa ZUO sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o.o. w siedzibą w Siedlcach ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

Więcej
Konkurs na stanowisko Prezesa PE sp. z o.o.
20-12-2018

Konkurs na stanowisko Prezesa PE sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

Więcej
MPK w Święta i Nowy Rok
20-12-2018

MPK w Święta i Nowy Rok

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, iż w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, autobusy w Siedlcach będą kursowały wg podanego poniżej grafiku:

Więcej
Nie wyrzucaj powietrza!
19-12-2018

Nie wyrzucaj powietrza!

Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach w ramach kampanii „Siedlce? Naturalnie!” przypomina o konieczności zgniatania odpadów. Ułatwia to recykling i chroni środowisko. Nie wyrzucaj powietrza! - apeluje ZUO.

Więcej
Kolędy w magistracie
19-12-2018

Kolędy w magistracie

Harcerze z hufca ZHP „Podlasie” przekazali Prezydentowi Miasta jak co roku tradycyjne Betlejemskie Światło Pokoju. Spotkanie przy opłatku w magistracie 18 grudnia wypełniły kolędy i życzenia.

Więcej
Pokonać bezdomność
18-12-2018

Pokonać bezdomność

4 grudnia Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podpisał nową wersję programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym”. Wnioski podmiotów chcących ubiegać się o dofinansowanie można składać do 7 stycznia.

Więcej
Z pomocą potrzebującym
18-12-2018

Z pomocą potrzebującym

Siedlecki Caritas zaprasza na Wigilię i zachęca do kupna świec w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Organizacja zebrała też ponad 27 ton żywności dla potrzebujących w ramach ostatniej akcji "TAK, POMAGAM".

Więcej
Kolejnych 100 lat!
17-12-2018

Kolejnych 100 lat!

Pani Feliksa Kajda 15 grudnia obchodziła uroczyście setną rocznicę swoich urodzin, a dzisiaj - 17 grudnia, życzenia Jubilatce złożył prezydent Siedlec - Andrzej Sitnik.

Więcej
MotoWigilia: nowa tradycja?
17-12-2018

MotoWigilia: nowa tradycja?

Siedleckie Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej KORBA już po raz piąty 15 grudnia podzieliło się z mieszkańcami Siedlec przysłowiowym „kawałkiem chleba”. Imprezie towarzyszyła zbiórka zabawek dla dzieci z domów dziecka i ogromna kolejka do Św. Mikołaja.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] ... [287] [288] [289]   następna strona »