• 21 kwietnia z zakładu Stadler Polska wyjechał pierwszy wyprodukowany w Siedlcach tramwaj. Pojazd - Tango NF2 nOVA - jest jednym z 30 budowanych u nas dla pasażerów czeskiej Ostrawy.

  • 21 i 22 kwietnia upłynął w Siedlcach na sprzątaniu i zabawie w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi. W sobotę mieszkańcy Miasta, prezesi spółek miejskich i niektórzy radni sprzątali tereny wokół zalewu, by w niedzielę wziąć udział w imprezach rekreacyjnych zorganizowanych nad zalewem przez ZUO.

  • Dyrektor siedleckiej Caritas - ks. Marek Bieńkowski, nagrodzony został medalem Primus in Agendo. Wyróżnienie przyznawane jest działaczom społecznym przez Kongres Organizacji Pozarządowych przy Wojewodzie Lubelskim.

  • Rugby: Lepsi w 2. połowie * Piłka nożna: To nie były szczęśliwe urodziny Ruchu * Koszykówka: SKK zostaje w I lidze! * 

  • PWiK kilkanaście dni temu rozpoczął przebudowę sieci wodociągowej w ul. Ceglanej. W drugiej połowie roku Firma rozpocznie wymianę sieci wodociągowej w dalszej części Ceglanej, aż do ul. Kraszewskiego. W tym samym czasie zostanie wykonana tam też kanalizacja deszczowa.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Galeria - XV Memoriał Henryka Guta w lekkoatletyce

W sobotę, 13 czerwca, na stadionie lekkoatletycznym w Siedlcach odbył się XV Memoriał Henryka Guta. Impreza ta poświęcona jest pamięci wybitnego sportowca, trenera, samorządowca, Prezydenta Siedlec w latach 1990 - 97, który zmarł 15 stycznia 2001 roku.

Foto: © Dariusz Dybciak