• Dwanaście turniejów rozgrywanych co miesiąc, potrzebnych było do wyłonienia najlepszych szachistów w kilku kategoriach wiekowych cyklu Grand Prix Siedlec`2017 w szachach.

  • Siedlce 21 stycznia stały się centrum dialogu ekumenicznego. W Cerkwi Prawosławnej Św. Trójcy przy ul. Brzeskiej, odbyło się bowiem Centralne Nabożeństwo Ekumeniczne w ramach ogólnopolskiego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tzw. wieczernia wypełniła cerkiew wiernymi kilku lokalnych, kościołów chrześcijańskich.

  • Siedlecki Stadler podpisał w ubiegłym tygodniu dwie umowy: na dostawę 71 nowych pociągów dla Kolei Mazowieckich i 50 tramwajów dla MPK w Krakowie.

  • * Koszykówka: Porażka SKK w końcówce * Piłka siatkowa: I porażka i zwycięstwo * Tenis stołowy: Przegrali z wiceliderem *

  • Jedna z informacji podana na konferencji prasowej w UM zadziwia: w 2017 roku przybyło w Mieście aż 4 tys. samochodów osobowych! Po odjęciu nie mających praw jazdy dzieci i młodzieży, daje to więcej niż 1 samochód na 1 Mieszkańca Siedlec po 18 roku życia! Eko-budżet i budżet "obywatelski" dające wpływ Mieszkańcom na decydowanie o Mieście, będą w 2018 roku kontynuowane.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Galeria - Konferencja nt. tutoringu - 29.3.2017, Warszawa